Kerstwens 2022 van RMB

Wij wensen u hele fijne dagen samen met uw dierbaren.

Wij kijken uit naar de samenwerking met onze gemeenteraden in het komende jaar. Wat gaat goed en wat kan beter? Door als rekenkamercommissie en gemeenteraad samen op te trekken, dragen we gezamenlijk een steentje bij aan de kwaliteit van het gevoerde bestuur in de gemeenten Dongen, Goirle, Hilvarenbeek en Loon op Zand. Maar wij zijn er ook voor de burgers van onze gemeenten. Als u, als raadslid of als burger, een idee heeft voor een onderzoek in uw gemeente, horen wij dat graag.

Wij wensen u een inspirerend en gezond 2023!

Als u geïnteresseerd bent in een beknopte weergave van de onderzoeken en activiteiten van de RMB in het afgelopen jaar en van de plannen voor 2023, klikt u dan op de knop hieronder:

Kerstwens 2022 en activiteiten van RMB